Hakkımızda

Ento Grup, sektörde hizmete başladığı 2003 yılından bu yana, gelişmeyi temel amaç olarak benimseyen yapısı ile hedeflerini hep bir adım önde tutmuş ve tüm bu çalışma azmi ve gayretleriyle her yıl teknolojik gelişmeleri de takip ederek geliştirdiği projeler ile de proje partnerlerine destek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır…

Kurumumuz, sektöre adımını atarken adını Ento İletişim ve danışmanlık hizmetleriyle duyurmuş, verdiği hizmetin kalitesi ve yaptığı işlerin güvenilirliği ile yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. 

Kurumumuz İletişim ve danışmanlık hizmetleri halkası içerisinde; Organizasyonu temel bir hareket alanı olarak belirlemiş bununla birlikte; Fuarlar, Konferans ve kongre yönetimi ve bayi toplantıları başta olmak üzere pek çok organizasyona imza atmıştır. Kurumumuz bu süreç sonucunda faaliyetlerini 2012 yılında Ento Grup çatısı altında toplamıştır.

Eğitim sektöründe de okul organizasyonları ile varlığını sürdüren Ento Grup; 23’ü özel toplamda 37 sinerji noktası ile yaptığı anlaşmalarla bu sektörde de yerini almıştır. 

Zıp zıp zeka akademisi ve dahi oyuncak projeleri ile başarı grafiğini geliştiren Ento Grup 2019 için yeni projelerini de hayata geçirmenin mutluluğunu yaşamaktadır.